Jakość kształcenia

JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA w INP –  podstawowe założenia
W Instytucie Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego od roku akademickiego 2014/2015 wprowadza się zbiór zasad wewnętrznego systemu jakości kształcenia, które zostały opracowane na podstawie zarządzeń Ministra Szkolnictwa Wyższego oraz zarządzenia Rektora UO z dnia 17.11.2014 r.

JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA –  komisja

Zespół ds. jakości kształcenia powołany przez Dyrektora Instytutu INP od 1 X 2016 r. na okres kadencji władz składa się z następujących osób:
1. dr Ewelina Konieczna – zastępca dyrektora ds. dydaktyki i studentów
2. dr Ewa Dubiel – koordynator ds. jakości kształcenia
3. dr hab., prof. UO Eugenia Karcz-Taranowicz – zastępca dyrektora ds. naukowych
4. mgr Marek Wiendlocha – nauczyciel akademicki
5.  Paweł Cieśla  – przedstawiciel studentów (doktorantów)

Wykaz procedur uczelnianych obowiązujących w Uniwersytecie Opolskim

• Ogólna procedura doskonalenia jakości kształcenia – oznaczenie procedur
    Pobierz SDJK-O-U1
  • Procedura tworzenia, modyfikowania kierunków studiów i specjalności
    Pobierz SDJK-O-U2