ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE „KRAINA MARZEŃ’ W OPOLU
oferuje bezpłatne praktyki dla studentów Instytutu Studiów Edukacyjnych, Instytutu Nauk Pedagogicznych, Instytutu Psychologii oraz studentów filologii angielskiej, logopedii i nauk o rodzinie.

Nasza placówka jest pierwszą placówką w Polsce, która uzyskała Akredytację Ekspercką Programu Powszechnej Dwujęzyczności w Polsce. Pracujemy metodą immersji językowej od szóstego miesiąca życia.
Jeśli jesteś elastyczny, energiczny i optymistycznie nastawiony do życia, a przy tym chcesz:
* zdobyć doświadczenie w pracy w angielskojęzycznym środowisku
* rozwijać swoją płynność językową
* poznać tajniki metod pracy z dziećmi w różnym wieku
zapraszamy do kontaktu – kraina.marzen24@gmail.com
Oferujemy opiekę wykwalifikowanej kadry, aktywnego opiekuna praktyk, możliwość uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych i opiece prowadzonej w języku angielskim, w każdej grupie wiekowej. W naszym zespole posiadamy psychologa oraz logopedę. Zapewniamy aktywny udział w działalności placówki, możliwość doskonalenia własnego warsztatu pracy oraz korzystanie z opieki mentora nauczycieli i opiekunów naszej placówki. Jesteśmy zespołem aktywnym i dbamy o przyjazną atmosferę w pracy. Naszym celem jest wyposażać do pracy z dziećmi oraz praktyczne doskonalenie warsztatu nauczyciela/opiekuna/psychologa/anglisty/pedagoga.
Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę z wybranymi praktykantami.
Więcej o naszej placówce i dwujęzyczności: http://kraina-marzen.pl/
Film z pracy placówki: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3mnCc_DiBE0